HAKKIMIZDA

ESENTEPE PEYNİR PAZARI

1996 yılında İstanbul Esentepe’de kurulan Peynir Dükkanı ve Kahvaltılık Ürünler Marketi, hesaplı, güvenilir ve hızlı hizmet prensibi ile Türkiye’nin en kaliteli kahvaltı ürünlerini lokanta ve restoranlarla  buluşturdu.

Kahvaltılık ve yemeklik ürünler dükkanı olarak yiyecek ve içecek sektöründe hizmet veren firmalara ürünleri ile çözüm olmuş; güvenilirliğini hızla yükselterek Esentepe ve civarında kısa sürede yiyecek içecek dükkanlarının tercih edilen mağazası haline gelmiştir. Peynirci Burhanettin Hülagü ilk günkü hijyen, kalite ve fiyat avantajı ilkelerinden hiç  vazgeçmeden, her geçen gün artan müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla teknolojinin ve çağın getirdiği yeniliklerden en önemlisi olan internetten satış ve sipariş sistemini de uygulamaya başlamıştır.

Vizyonumuz

İstanbul ve çevre illerinin ve Türkiye’nin  yiyecek içecek sektöründe hizmet veren gıda güvenliğine ve damak tadına önem veren firmaların, tercih ettiği  firmaların başında olmak.

Misyonumuz

Kahvaltılık ürünler satışında; en lezzetli, en kaliteli, en güvenilir ürünleri uygun fiyata, hızlıca ve sorunsuz olarak tüketiciye ve firmalara ulaştıran, yeniliklerle,  ve istikrarla büyümektir.

Esentepe Peynir Dükkanı
Türkiye’deki Yaklaşık 40 tedarikçi marka ve iş ortağı ile çalışan Esentepe Peynir Dükkanı, kendi imkanlarını kullanarak verdiği hizmet ile kahvaltılık ürünleri; sayıları 300 ü aşan müşterisine sunuyor. Kuzucu, Aylaç, Sabır, Ertat, Tarım Kredi, Gürova, Yörsan, Peynircidede, Çizmelioğlu, Savak, Özüçler, Gölcük, Göl Pınarı, Narin, Ayça Beydede, Unal, Poyraz Köy, Beşler, Keskinoğlu, Pınar, CP, Torku, Ayvansaray, Cumhuriyet, Pakmaya, Tukaş, Tekçi, Lokman, Tadal, Seyidoğlu, Seymen, Damla ve çeşitli marka adlarıyla üretilen kahvaltılık ürünler Peynir Dükkanı marketlerindeki raflarda yerlerini alıyor ve siz müşterilerine itina ile teslim ediliyor.